Aromaterapia wsparciem podczas detoksu

Naturalna i delikatna aromaterapia pozwoli Ci również poprawić zdrowie Twojego ciała! Uwaga: zawsze używaj olejków eterycznych z rozwagą, pamiętaj, że niektóre z nich nie są zalecane dla kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz dzieci poniżej 6 roku życia. W celu bezpiecznego i zdrowego stosowania olejków eterycznych należy zasięgnąć porady lekarza lub farmaceuty.

Olejek eteryczny z cytryny.

Kilka kropli tego olejku eterycznego oczyści Twoje ciało, wzmocni Twój system odpornościowy i aktywnie osuszy Twój organizm. Energetyzujący, cytrynowy olejek eteryczny utrzymuje Cię w formie, jednocześnie eliminując toksyny.

Olejek eteryczny z mięty pieprzowej.

Skutecznie zwalcza problemy trawienne (powolne trawienie, niestrawność, wzdęcia, wzdęcia, skurcze jelit, itp.) i zmniejsza uczucie ogólnego zmęczenia. Prawdziwy zastrzyk energii dla zmęczonego systemu nerwowego, ten olejek eteryczny jest szczególnie zalecany dla osób narażonych na stres.

Olejek eteryczny z rozmarynu.

Odtruwa krew i regeneruje komórki wątroby. Olejek z rozmarynu jest również doskonałym regulatorem tłuszczów obecnych we krwi i ułatwia ich eliminację. W ten sposób pomaga zapobiegać odkładaniu się złego cholesterolu.

Olejek eteryczny z jałowca.

Ultra-odprężający, oferuje prawdziwe wewnętrzne oczyszczenie, skutecznie stymulując usuwanie odpadów z organizmu. Jest to olej, który należy stosować po nadmiarze uroczystości lub po zbyt obfitym posiłku. Doskonały dla układu limfatycznego, skutecznie odprowadza wodę zatrzymaną w komórkach, a tym samym zwalcza zatrzymywanie wody w organizmie dzielesieksiazkami.pl.