Urlop w Bułgarii: na co postawić?

Słoneczna Bułgaria to atrakcyjny kierunek wyprawy o każdej porze roku. Biura podróży mają dla nas wiele ciekawych ofert wypoczynku w tym kraju. Na jakie last minute warto postawić?


Kto marzy o beztroskich wakacjach w Bułgarii, ten ma przed sobą wiele ciekawych możliwości. Czekają tu piękne plaże nad Morzem Czarnym, modne kurorty oraz wiekowe miasta, na terenie których można się spotkać z wieloma cennymi zabytkami. Wypoczynek nad Morzem Czarnym to oferta idealna dla tych, którym marzy się relaks w pięknym otoczeniu. Dla tych, którzy marzą o takim właśnie urlopie, wakacje w Słonecznym Brzegu lub Złotych Piaskach będą strzałem w dziesiątkę. Te dwa kurorty to najważniejsze ośrodki turystyczne, jakimi może się pochwalić Bułgaria, w oferty wypoczynku last minute na ich terenie mają praktycznie wszystkie biura podróży. Z kurortów tych można jednocześnie urządzać ciekawe wycieczki po okolicy. Gdzie warto się wybrać?

Jednym z tych miejsc, którym podczas wypoczynku nad Morzem Czarnym warto przyjrzeć się uważniej, jest Nesebyr. To jedno z najpiękniejszych miast na Bałkanach, mogące się pochwalić wspaniałą zabudową oraz klimatem, który oczaruje każdego. Dla miłośników historii, którzy chcą lepiej poznać Bułgarię, ciekawym celem wycieczki będzie też Warna. To kolejne miasto, na terenie którego można spędzić wolny czas w ciekawy sposób, ciesząc się i pięknymi widokami, i wspaniałymi zabytkami.

Więcej informacji vertoocms.pl