Uwaga! Trwają prace budowlane na terenie Pozarządowa. Finał nastąpi podczas Wielkiego Pikniku Pasji, czyli 18 czerwca 2017 r. To nasze pozarządowe, coroczne święto. Wolontariusze, zwracamy się do was z prośbą o pomoc przy budowie Pozarządowa i zapraszamy do współpracy. Bez waszej pomocy, energii i zaangażowania na pewno sobie nie poradzimy!

Mamy niejedno zadanie dla Boba Budowniczego. Budujemy Pozarządowo, a po Wielkim Pikniku Pasji oddajemy z powrotem Jasne Błonia mieszkańcom Szczecina. W naszym słowniku nie ma słowa "usterka". Będziemy Was potrzebować pomiędzy 17 a 18 czerwca 2017r.

Wyzwania dla wolontariuszy Pozarządowa:

  • jesteś skrupulatny i asertywny? Centrum Dowodzenia Wielkiego Pikniku Pasji będzie idealnym miejscem dla Ciebie! Będziesz przekazywać stoiska NGO-som, rachować, sporządzać protokoły oraz informować. Praca dla prawdziwych twardzieli!
  • Animacja najmłodszych to Twoja pasja? Na co dzień pracujesz z dziećmi? Przedszkole POD CHMURKĄ czeka na Twoje pomysły i pozytywną energię!
  • Jesteś aktywny i lubisz kontakt z ludźmi? Zagraj z nami i pomóż nam przeprowadzić grę miejską, warsztaty czy konkursy w trakcie Wielkiego Pikniku Pasji!

Możliwości jest wiele i każdy znajdzie coś dla siebie. W Pozarządowie możesz nie tylko zdobyć cenne doświadczenie, ale także poznać wspaniałych ludzi i dobrze się bawić!

Masz pytania lub chcesz się zgłosić?

Skontaktuj się z Marceliną Błaszczyk: tel. 91 43 40 788, e-mail: m.blaszczyk@twiks.pl

zgłoszenie dla wolontariuszy 300x150