W ramach Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych 2018 zapraszamy do realizacji inicjatyw, które sfinansujemy w wysokości do 300 zł.Tydzień Inicjatyw Pozarządowych to coroczne wydarzenie, podczas którego szczecińskie organizacje pozarządowe i aktywni mieszkańcy naszego miasta, zapraszają do uczestnictwa w wyjątkowych wydarzeniach pokazujących pozarządowy i społeczny wymiar Szczecina. Całość Tygodnia wieńczy Spotkanie Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI odbywające się na terenie Jasnych Błoni.

W tym roku chcemy jeszcze bardziej urozmaicić Tydzień Inicjatyw przez sfinansowanie Waszych inicjatyw, które sfinansujemy w wysokości do 300 zł każda i które powinny odbyć się w okresie od 21 do 27 maja 2018 roku. Wydarzenia mogą być przeróżne ale powinny:

  • być skierowane do szerokiego grona odbiorców czyli jak największej ilości mieszkańców Szczecina,
  • prezentować społeczny wymiar Szczecina, jego potencjał pozarządowy lub aktywny wymiar,
  • być prowadzone w aktywny i animacyjny sposób, pozwalający na zaangażowanie mieszkańców podczas jego trwania.

Charakter wydarzeń jest dowolny – od organizacji flash- mobów przez koncerty uliczne, gry i zabawy podwórkowe, performance uliczny, spotkania tematyczne na szczecińskich skwerach, przejazdy rowerowe/ rolkowe i na pojazdach dziwnych. Wszelkie pomysły dozwolone a tylko od Waszej kreatywności zależy co zostanie zrealizowane. Najlepiej po prostu aby odbywały się w przestrzeni miasta – na ulicach, placach, w ogólnodostępnych podwórkach, przystankach tramwajowych, miejscach spotkań.

Do udziału w konkursie na inicjatywę w ramach Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych zapraszamy wszystkich zainteresowanych: organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, dzieci, młodzież, dorosłych. Nie ma znaczenia czy jesteście organizacją czy nie – wystarczy mieć pomysł i wpisać się w założenia konkursu na inicjatywę.

___

Wszystkie pomysły, nawet te najdziwniejsze, w dowolnej ilości można zgłaszać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.

Zgłoszenia zbieramy w dniach 29 marca do 20 kwietnia. Więcej informacji udzielamy pod numerem telefonu 91 350 82 99 lub e-mail: biuro@sektor3.szczecin.pl.

___