Podzielmy się swoją energią i radością działania z mieszkańcami Szczecina –  zbudujmy wspólnie POZARZĄDOWO!

Już po raz szesnasty zapraszamy do wspólnej zabawy podczas Wielkiego Pikniku Pasji, czyli XVI Szczecińskiego Spotkania Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI. Chcemy wspólnie z Wami, pod koronami 213 platanów stworzyć na jeden dzień miasto POZARZĄDOWO, którego dzielnice wyznaczać będą działania prawie 160 NGO-sów.

W trakcie tego jedynego dnia w roku, czekają specjalne atrakcje dla szczecinian – twórcze warsztaty, konkursy, gry miejskie, turnieje wiedzy, zawody sportowe, pokazy i występy artystyczne itp..

Potrzebujecie naszej pomocy? Zapraszamy do kontaktu z biurem organizacyjnym!

Spotkajmy się 18 czerwca 2017 r. w POZARZĄDOWIE!


Drodzy mieszkańcy i goście Pozarządowa!

Już od szesnastu lat, każdego roku szczecińskie organizacje pozarządowe spotykają się w samym sercu miasta, by udowodnić, że Szczecin to nie tylko płynnie działający organizm, połączony siecią ulic, placów, miejsc pracy i instytucji. Miasto to przede wszystkim ludzie – realizujący swoje pasje i marzenia, przekuwający pomysły w projekty, zmieniający bliższe i dalsze otoczenie, angażujący się w działania społeczno-artystyczne oraz potrafiący powiedzieć głośno NIE, kiedy trzeba reagować na niesprawiedliwe czy niesprzyjające mieszkańcom działania.

To właśnie oni czekają na to by Was poznać i podzielić się z Wami swoim doświadczeniem, a przede wszystkim pozytywną energią, którą czerpią z aktywnego działania każdego dnia.

Zapraszamy wszystkie szczecińskie organizacje pozarządowe na Jasne Błonia na Wielki Piknik Pasji czyli XVI Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI, które odbędzie się w niedzielę 18 czerwca 2017 r., w godz. 11:00 – 18:00. To właśnie dzięki Wam na pewno będzie ciekawie, inspirująco, głośno i wesoło !

Do zobaczenia w POZARZĄDOWIE!

Prezydent Miasta
POZARZĄDOWO

/-/ Ryszard Łuczkowski


DO POBRANIA!

regulamin 300x150(2)

wykaz wystawcow

plan ustawienia stoisk

program prezentacji na terenie zielonym

program prezenatcji na scenie