Do 31 maja czekaliśmy na zgłoszenia organizacji, które Waszym zdaniem wyróżniają się na tle innych szczecińskich NGOsów. W Plebiscycie KTO? NGO! nominowanych zostało 5 organizacji – jedna z nich otrzyma honorową statuetkę podczas spotkania Pod Platanami.

Plebiscyt „KTO? NGO! Pozarządowy Szczecin”, składający się z trzech etapów, wyłoni organizację nietuzinkową, prowadzącą działania długoletnio a przede wszystkim aktywną i kreatywną. Działającą na rzecz mieszkańców Szczecina i naszego miasta.

Podczas pierwszego etapu czekaliśmy na Wasze zgłoszenia organizacji, wraz z uzasadnieniem wyboru. Podczas drugiego etapu Plebiscytu, spośród wszystkich zgłoszeń wybrano 5 organizacji do otrzymania statuetki „KTO? NGO! Pozarządowy Szczecin”, która zostanie wręczona podczas XVI Szczecińskiego Spotkania Organizacji Pozarządowych "Pod Platanami" w  dniu 18 czerwca 2017r. na Jasnych Błoniach. 

W dniach 01.06-15.06.2017 r. mieszkańcy Szczecina wybiorą organizację, która otrzyma honorową statuetkę a my z przyjemnością ją wręczymy! Głosować można na jedną z pięciu poniższych organizacji poprzez formularz dostępny TUTAJ. Zachęcamy do oddawania głosów na faworytów.

  • Stowarzyszenie Centrum Kultury Skandynawskiej "Nordic Culture House"
  • Fundacja "Dr Clown" oddział w Szczecinie
  • Fundacja "Mam Marzenie"
  • Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział w Szczecinie
  • Stowarzyszenie POLITES

Formularz do głosowania